2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Przedstawiciel handlowy – branża spożywcza

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • promocja produktów firmy

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Bieżąca i codzienna współpraca z dystrybutorami

  • Opracowanie i koordynowanie akcji promocyjnych w regionie

  • Dbanie o produkt na półce

  • Analiza rynku

·       Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe w kontakcie bezpośrednim z klientem

  • duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • komunikatywność

  • mile widziana wiedza

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera

·       To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości, wspierającą i promującą różnorodność

  • Ciekawą i dynamiczną pracę, w której doceniane są własne pomysły i inicjatywa

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony z konkurencyjnym pakietem benefitów pracowniczych

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Samochód służbowy

  • Biuro w Centrum (ok. 5 minut od stacji Metro Centrum) z możliwością korzystania z miejsca parkingowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918862789