2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kartuzy
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - branża rolnicza

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Przedstawiciela Handlowego branży rolniczej

Zakres Obowiązków:

Przedstawiciel Handlowy będzie pełnił kluczową rolę w rozwoju dystrybucji oferowanych przez nas towarów i usług

Koncentrując się na:

  • Pozyskiwaniu nowych klientów oraz budowaniu z nimi trwałych relacji biznesowych

  • Tworzeniu ofert, negocjacjach, monitorowaniu procesu wdrożenia oraz obsłudze po sprzedażowej

  • Współpracy z przetwórcami mleka, oraz organizacjami i firmami działającymi w otoczeniu hodowców

  • Budowaniu i prowadzeniu bazy klientów.

    Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość lokalnego rynku rolnego oraz specyfiki branży mleczarskiej.

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz inicjatywa w działaniu.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z hodowlą bydła mlecznego.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 919577762