2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Stare Babice
Dodane 03 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy (branża: producent mebli)

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Do naszego zespołu poszukujemy handlowca z doświadczeniem we współpracy z biurami projektowymi i deweloperami w zakresie oferowania naszych usług - meble/ formatki/ usługi lakierni

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji biznesowych.

  • Przedstawianie oferty potencjalnym klientom oraz doradztwo

  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami, oraz  przygotowywanie ofert

  • Monitorowanie rynku i analiza potrzeb klientów

  • Współpraca z pozostałymi działem w firmie

  • Raportowanie wyników pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży /projektowaniu mebli kuchennych będzie atutem !

  • Kreatywność oraz dokładność.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność..

  • Pracy zorientowanej na wynik

  • Dbania o dobry wizerunek firmy

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość realizacji kreatywnych pomysłów

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na zaufaniu i współpracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz system premiowy

  • Samochód służbowy i narzędzia pracy -komputer, telefon

  • Dogodną formę współpracy- UOP, B2B

Jeśli jesteś osobą kreatywną oraz poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, dołącz do naszego zespołu! Prześlij swoje CV.. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 900251762