2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Wrzeszcz
Dodane 05 czerwca 2024

Przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, klimatyzacje)

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dzień dobry, poszukujemy energicznej, kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Handlowca w Branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe niezależne od podpisywanych umów.

  • BARDZO NISKIE CENY BAZOWE

  • System prowizyjny od każdej umowy, bądź od projektu, w którym miało się udział.

  • Płatne leady, żeby nie trzeba było samemu ich pozyskiwać w terenie. Tylko skupić się na podpisywaniu umów a nie pozyskiwaniu leadów.

  • Zwroty za paliwo.

  • Telefon i komputer służbowy.

  • Wsparcie merytoryczne i szkolenia.

  • Własne ekipy monterskie.

  • Zaplecze biurowe.

  • Pakiet Multisport.

  • Po owocnej współpracy samochód służbowy.

  • Wyjścia integracyjne.

Wymagania:

  • Ambicja, samodzielność.

  • Minimum rok doświadczenia na takim stanowisku, najlepiej kot.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Kultura osobista.

  • Praca w zespole.

  • Znajomość technik sprzedaży.

  • Znajomość branży pomp ciepła.

  • Znajomość branży fotowoltaicznej i termomodernizacyjnej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów telefonicznie, online i na spotkaniach (Leady są dostarczane przez firmę). B2C i B2B. Pompy ciepła i klimatyzacje.

  • Opracowywanie i negocjowanie ofert handlowych dostosowanych pod potrzeby indywidualne klienta.

  • Monitorowanie rynku i śledzenie trendów w branży OZE, kreatywność mile widziana i nagradzana.

  • Prowadzenie bazy klientów w CRM.

  • Wykonywanie audytów przed realizacją inwestycji.

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 57*******10

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 912993609