2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Wawer
Dodane Dzisiaj o 13:18

Przedstawiciel handlowy branża oze

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma Damini Group Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym.

Rozwijamy się, dlatego też portfel produktów uzupełniamy o produkty z branży OZE.

Dbamy zarówno o naszych klientów jak i naszych współpracowników.

Dołączając do naszej ekipy już dziś, dostajesz możliwość realnego wkładu w ten rozwój a także możliwość awansu na Managera Grupy Sprzedażowej w niedalekiej przyszłości.

Prowizja na start 30% zysku z każdej umowy.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów OZE na terenie woj. Mazowieckiego.

  • Przedstawianie i promowanie produktów i usług firmy potencjalnym klientom.

  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych trendów oraz potrzeb klientów.

  • Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów w zakresie oferowanych produktów.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom.

  • Utrzymywanie dobrego wizerunku firmy i dbanie o wysoki poziom obsługi klienta.

  • Raportowanie działań handlowych i osiągniętych wyników.

  • Udział w szkoleniach i śledzenie nowości branżowych w celu podnoszenia własnych kompetencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży OZE.

  • Znajomość produktów i usług oferowanych przez firmę.

  • Uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności organizacyjne i planowania pracy.

  • Zaangażowanie i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Samodzielność i motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Bardzo wysokie prowizje i brak górnego progu wynagrodzenia.

  • Własne ekipy montażowe i szybki czas realizacji montażu inwestycji.

  • Wysoką jakość produktów oraz usług.

  • Realne możliwości awansu i wpływ na rozwój firmy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 913936819