2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gostyń
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - branża elektrotechniczna region Wielkopolska

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Przedstawiciela Handlowego region Wielkopolska, Dolnyśląsk oraz Pomorze

Wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży doradczej dla Klienta biznesowego, hurtowego ( B2B )

  • znajomość i doświadczenie w branży technicznej / elektrotechnicznej

  • kultura osobista – adekwatna do stanowiska

  • samodzielność i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów

  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • wysoki standard pracy i dbałość o szczegóły

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, umiejętności organizacyjne i analityczne

  • zaangażowanie w rozwój firmy

Obowiązki

  • rozwój i aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z branży elektrotechnicznej

  • nadzór, opieka i rozwój współpracy z obecnymi klientami (spotkania, rozmowy telefoniczne, korespondencja e-mail)

  • realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

  • identyfikacja nowych szans sprzedażowych

  • doradztwo biznesowe nowym i obecnym klientom w zakresie doboru naszych produktów

  • przygotowywanie ofert, analiz, umów, raportów oraz negocjowanie warunków współpracy

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z nastawieniem na długofalową współpracę;

  • Pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole;

  • Pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie;

  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę;

  • Inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy

  • Pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, Benefit System

  • Grupowe ubezpieczenie na życie współfinansowane przez Pracodawcę

  • Preferencyjne ceny w Naszych hurtowniach.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, skuteczną w negocjacjach i posiadającą umiejętność efektywnej sprzedaży, zapraszamy do aplikowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 854028921