2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Chojna
Biuro UniKadr
Dodane 10 czerwca 2024

Przedstawiciel Handlowy-branża budowlana.Praca na terenie Schwedt/Oder

Lokalizacja

Chojna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od ponad 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży produkcyjnej i budowlanej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy-  branża budowlana miejsce pracy: okolice Schwedt/ Oder; nr ref: PH/05/2024

Zakres obowiązków:

·         Realizacja planów sprzedażowych oraz profesjonalne doradztwo produktowe

·         Utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

·         Pozyskiwanie nowych Kontrahentów

·         Działania podnoszące wyniki sprzedaży

·         Bieżąca analiza rynku oraz konkurencji

·         Sporządzanie raportów i sprawozdań związanych z wykonywaną pracą

·         Współpraca z bezpośrednim przełożonym oraz poszczególnymi działami

·         Praca na terenie Niemiec (okolice Schwedt/ Oder) oraz Polski (okolice Chojny)

Wymagania:

·    Doświadczenie w branży technicznej, budowlanej, etc.

·    Doświadczenie w sprzedaży do deweloperów, firm wykonawczych, budowlanych etc.

·    Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym

·    Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

·    Nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań

·    Samodzielna organizacja czasu pracy

·    Wymagane prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·         Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

·         Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 57********73 poprzez aplikację w link

Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chojna,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chojna
ID: 919591368