2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nadma
Rafał
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy, branża budowlana

Lokalizacja

Nadma

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Lokalna firma Paskal Izolacje z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych poszukuje Przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

* Pozyskiwanie nowych klientów

* Koordynacja nad realizowanymi inwestycjami

Wymagania:

* Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

* Prawo jazdy kat B

* Komunikatywność

Oferujemy:

* Zatrudnienie na Umowę o pracę

* Pensja podstawowa + wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży

* Telefon

* Samochód służbowy

Praca na terenie województwa Mazowieckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 78*******52.

Lokalizacja

Nadma,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadma
ID: 877657833