2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wysogotowo
Dodane 14 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy branża budowlana

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma El-Bau.pl działa nieprzerwanie na rynku już od 1990 roku. Od samego początku, zaopatrujemy branżę budowlaną produktami najwyższej jakości. W swojej ofercie mamy materiały wszystkich czołowych producentów. Zajmujemy się dystrybucją hurtową oraz detaliczną, obsługujemy również duże inwestycje.

W szerokiej ofercie sprzedaży posiadamy produkty wielu znanych na rynku marek pozwalające na realizację inwestycji praktycznie od fundamentów aż po dach zarówno inwestorowi indywidualnemu jak i firmom wykonawczym.

Dołącz do naszego zespołu jako przedstawiciel handlowy.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie województwa wlkp.,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • analiza i monitorowanie sytuacji handlowej powierzonych klientów,

  • raportowanie pracy i wyników według procedur firmy,

  • tworzenie i aktualizacja bazy danych klientów,

  • przepływ informacji handlowych pomiędzy firmą a klientami.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie handlowe w branży budowlano-chemicznej i nastawienie na bezpośredni kontakt z klientem w terenie,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • determinacja w dążeniu do osiągnięcia celu, samodzielność i systematyczność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • standardowe narzędzia pracy - samochód, telefon, komputer,

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju osobistego.

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 870758178