2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Wrzeszcz
Dodane 19 czerwca 2024

Przedstawiciel handlowy + AUTO

Wynagrodzenie

8 000 - 35 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli masz pasję do sprzedaży i chcesz dołączyć do naszego zespołu, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Odbywanie spotkań z osobami zainteresowanymi naszymi usługami.

  • Przedstawianie oferty dostosowanej do potrzeb klientów na podstawie uzyskanych informacji.

  • Tworzenie optymalnych ofert handlowych i podpisywanie umów z klientami.

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami.

  • Nastawienie na wyzwania i chęć zdobywania nowej wiedzy.

  • Oczekiwanie od życia czegoś więcej niż 2000 zł - 3000 zł miesięcznie oraz niechęć do pracy w zamkniętych przestrzeniach.

  • Dyspozycyjność.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, nie zastanawiaj się i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z przyjazną atmosferą i młodym zespołem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10 000 zł - 30 000 zł).

  • Samochód służbowy.

  • Cotygodniowe szkolenia sprzedażowe.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 920316338