2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy AGAT GROUP

Wynagrodzenie

4 242 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

OPIS:

Firma Agat Group działająca w branży usług związanych z ochroną, sprzątaniem i zarządzaniem personelem zatrudni osobę na stanowisko : Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy:  Dolny Śląsk

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych kontraktów handlowych jak i utrzymywanie istniejących relacji z Klientami firmy,

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,

  • profesjonalne doradztwo oferowanych usług,

  • wprowadzanie obecnych i nowych produktów na rynek oraz tworzenia dla nich strategii marketingowej mającej na celu zwiększenie sprzedaży,

  • współpraca z klientami oraz innymi działami firmy,

  • raportowanie wyników pracy,

  • analiza rynku i monitoring kampanii.

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z Klientem,

  • umiejętności organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,

  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

  • dbanie o własny wizerunek,

  • znajomość obsługi komputera,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie,

·       dokładności i rzetelność,

  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + system premiowy),

  • realne możliwości rozwoju,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód służbowy, wsparcie innych działów na każdym etapie realizacji procesu),

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 913747822