2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kolonowskie
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Kolonowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

„PACKPROFIL” Sp. z o.o.

Firma PACKPROFIL jest głównym producentem kątowników i tulei tekturowych w Polsce. Istniejemy na rynku ponad 100 lat.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Kolonowskie

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • przygotowanie raportów z postępów realizowanych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży opakowań, mile widziane,

  • znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży,

  • komunikatywność,

  • umiejętność aktywnego słuchania,

  • zarządzanie swoim czasem w pracy

  • wnoszenie swoich pomysłów oraz koncepcji w budowaniu rynku oraz pozycji firmy

  • umiejętność pracy w zespole

  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych

  • umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz napięć na linii: dostawca - klient

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o efektywność,

  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, samochód, komputer, telefon),

  • możliwość szkoleń i rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • długoterminową współpracę.

  • Pracę w doświadczonym zespole

Jesteś zainteresowany?

Złóż CV poprzez olx.pl lub wyślij na adres e-mailowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: Przedstawiciel handlowy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Kolonowskie,

Opolskie

Opolskie, Kolonowskie
ID: 904338863