2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kąty Rybackie
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Kąty Rybackie

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Opis

  • umowa o pracę na czas określony

  • lokalizacja : Kąty Rybackie, Krynica Morska, Sztutowo, Stegna, Jantar

  • praca od zaraz

  • pełny etat

  • praca mobilna

  • rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych i wizyt zgodnie z trasówkami

  • obsługa klientów w branży gastronomicznej i sezonowych punktów detalicznych na podległym terenie

  • zapewnienie dostępności produktów klienta

  • przestrzeganie standardów merchandisingowych klienta

  • wdrażanie akcji promocyjnych i dystrybucja materiałów reklamowych

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemów mobilnych

  • cykliczne spotkania z bezpośrednim przełożonym i centralą Target PRO

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej i detalu sezonowym będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość obsługiwanego terenu sezonowego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy (karta flotowa, telefon służbowy)

  • samochód służbowy klasy B

  • pakiet medyczny Luxmed

  • możliwość dalszego rozwoju w bezpośrednich strukturach klienta FMCG

Lokalizacja

Kąty Rybackie,

Pomorskie

Pomorskie, Kąty Rybackie
ID: 915432231