2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

HAWA Spółka Akcyjna to jedna z największych prywatnych sieci stacji paliw prowadząca działalność hurtową i detaliczną. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: woj. kujawsko - pomorskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i współpraca z klientami

  • Przeprowadzenie wizyt handlowych

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Praca w terenie

Wymagania:

  • Znajomość rynku lokalnego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność organizowania pracy własnej

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Samochód służbowy

  • Przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatywy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HAWA S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914451156