2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
ELIS
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Aktualnie do naszego Zespołu Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: woj. mazowieckie

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez codzienną pracę w terenie,
  • Profesjonalne doradztwo z zakresu oferty produktowo-usługowej (maty podłogowe, mopy, profesjonalna: chemia ściereczki, ręczniki kuchenne, lampy owadobójcze, urządzenia do dezynfekcji i pomiaru temperatury),
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klientów,
  • Budowanie świadomości Klientów w aspekcie produktów i rozwiązań,
  • Podpisywanie umów handlowych w szybkim obiegu dokumentów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Planowanie i raportowanie podjętych działań handlowych.

Oczekujemy

  • Pozytywnej energii i entuzjazmu!
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (B2B, D2D)
  • Znajomości MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,
  • Karta paliwowa, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, karty przedpłacone),
  • Rozwój umiejętności dzięki programowi szkoleń sprzedażowych,
  • Możliwość wyjazdu na zagraniczne wycieczki za udział i wyniki w konkursach sprzedażowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914126423