2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Międzyrzecze Dolne
Kamila
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Międzyrzecze Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów chętnych na dołączenie do rozwijającego się zespołu sprzedaży jako Przedstawiciel Handlowy!

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie trwałych relacji;

  • Prowadzenie spotkań i negocjacji;

  • Reprezentowanie produktu firmy;

  • Realizacja przyjętych planów i założeń;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B, mile widziana znajomość branży opakowań;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, otwartość;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

Oferta:

  • Ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą;

  • Dodatkowe szkolenia wewnętrzne;

  • Auto oraz telefon służbowy;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie UoP;

  • Spotkania integracyjne;

Lokalizacja

Międzyrzecze Dolne,

Śląskie

Śląskie, Międzyrzecze Dolne
ID: 912125340