2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Siedlce
Dodane 16 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Nasza Firma ANMIXRENT Sp.J. specjalizuje się w zakresie wynajmu samojezdnych podnośników/ładowarek. Posiadamy swoje placówki w Siedlcach, Warszawie oraz Poznaniu.

Związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów,

  • negocjacje z klientami

  • praca w terenie: województwo mazowieckie, lubelskie, podlaskie

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,

  • monitorowanie i rozwijanie podległego rynku,

  • opracowywanie działań w celu zwiększenia sprzedaży,

  • negocjacje handlowe,

  • budowanie wizerunku firmy.

 Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej i przemysłowej

  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży lub takie samej

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie,

  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność, przedsiębiorczość,

  • samodzielność w działaniu,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność w nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 911980485