2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

19 400 - 37 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Jesteśmy nowoczesną firmą , która specjalizuje się w usprawnianiu firm przez wdrożenia automatyzacji i sztucznej inteligencji. Nasza oferta obejmuje również profesjonalne zamknięte szkolenia stacjonarne ze sztucznej inteligencji, skierowane dla firm, które chcą zintegrować AI ze swoimi działaniami biznesowymi oraz marketingiem. Jesteśmy częścią polskiej grupy kapitałowej JK Invest, której spółki można znaleźć na listach Forbes.

Aktualnie poszukujemy partnerów oraz współpracowników na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli jesteś osobą dynamiczną, orientowaną na wyniki i zainteresowaną najnowszymi technologiami w dziedzinie sztucznej inteligencji, automatyzacji procesów, to zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Charakter pracy i zakres zadań:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych: Rozwijanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, identyfikacja ich potrzeb oraz dostosowywanie oferty produktów i usług z zakresu sztucznej inteligencji do tych wymagań.

  • Wysyłanie ofert handlowych: Obsługa i wysyłanie ofert handlowych, które są automatycznie generowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Dzięki temu możesz skupić się na personalizacji komunikacji i optymalizacji strategii sprzedażowych, mając zapewnione wsparcie najnowszymi narzędziami technologicznymi.

  • Wysyłanie umów do podpisu: Odpowiadasz za przygotowanie i wysyłanie umów handlowych do klientów. Proces ten jest wspierany przez nasze zaawansowane systemy, które automatyzują i ułatwiają zarządzanie dokumentacją, umożliwiając szybkie i efektywne finalizowanie transakcji.

  • Organizacja i prowadzenie spotkań handlowych: Masz możliwość prowadzenia spotkań z klientami zarówno w formie online, poprzez wideokonferencje, jak i stacjonarnie, bezpośrednio u klienta. Spotkania te organizujesz samodzielnie, co daje Ci elastyczność w planowaniu i dostosowywaniu swojego harmonogramu pracy.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

  • Portfel klientów biznesowych z którymi masz relację

  • Zdolności do budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi

  • Zainteresowania technologiami AI i ich aplikacją w praktyce biznesowej

  • Samodzielności w działaniu oraz inicjatywy w poszukiwaniu możliwości rynkowych

  • Jesteśmy żywo zainteresowani nawiązaniem współpracy z osobami po 50 r.ż (doceniamy "starą szkołę" i, że słowo dla Was jest droższe od pieniędzy)

  • Mile widziana znajomość języków obcych (ale niewymagane) - wówczas moglibyśmy zaangażować Cię do działań realizowanych w Europie

Co oferujemy?

  • Praca zdalna, elastyczne godziny pracy

  • Oferujemy system wynagrodzenia, który wynosi aż 50% od zysku generowanego z każdej realizowanej transakcji. Taki model podkreśla nasze zaangażowanie w budowanie partnerskich relacji z naszymi przedstawicielami handlowymi, doceniając ich kluczowy wkład w sukces firmy.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej, na przecięciu innowacji w dziedzinie sztucznej inteligencji i jej zastosowań biznesowych.

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy, z indywidualną ścieżką kariery dostosowaną do Twoich umiejętności i zainteresowań

  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna i dostosowanie warunków współpracy do indywidualnych potrzeb

  • Dostęp do międzynarodowej sieci kontaktów i możliwość uczestniczenia w branżowych konferencjach oraz eventach

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole, który ceni sobie otwartość, współpracę oraz innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów.

  • Możliwość udziału w programach mentoringowych prowadzonych przez doświadczonych liderów branży.

  • Atrakcyjne warunki współpracy oparte na wynikach

  • Szkolenia z zakresu sztucznej inteligencji oraz wsparcie merytoryczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji on-line

  • Pierwsze spotkanie online: W przypadku zainteresowania Twoją kandydaturą, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie online w terminie dogodnym dla Ciebie. Spotkanie to odbędzie się z naszym działem rekrutacji i będzie okazją do wzajemnego poznania się. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, oczekiwaniach oraz sprawdzimy, czy nasze cele i wartości są zbieżne.

  • Drugie spotkanie online Jeśli pierwsze spotkanie pokaże, że jesteśmy dobrym dopasowaniem dla siebie, zaprosimy Cię na kolejne spotkanie z osobą decyzyjną w naszej firmie. To spotkanie będzie kluczowe dla podjęcia decyzji o możliwości rozpoczęcia współpracy.

  • Szkolenie i wdrożenie Po pozytywnym rozstrzygnięciu i podpisaniu umowy, przystąpimy do etapu szkolenia i wdrożenia. Zostaniesz zapoznany z naszymi produktami, technologiami oraz procedurami. Przekazane zostaną Ci również wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy, abyś mógł skutecznie i efektywnie rozpocząć swoją działalność.

Narzędzia pracy, które otrzymasz już w okresie próbnym:

  • Telefon służbowy: Otrzymasz telefon służbowy, który umożliwi ciągłą komunikację z klientami oraz dostęp do firmowych aplikacji i narzędzi.

  • Narzędzie AI do analizy otwarcia oferty: Dzięki zaawansowanemu narzędziu opartemu na sztucznej inteligencji będziesz mógł w czasie rzeczywistym monitorować, czy i kiedy klient otworzył przesłaną ofertę.

  • Narzędzie AI do powiadomień SMS: System automatycznie powiadomi Cię, kiedy klient otworzy ofertę, co pozwoli na szybką reakcję i adekwatne działania.

  • Narzędzie AI do analizy interakcji z ofertą: To narzędzie dostarczy szczegółowych informacji o tym, jak klient interagował z ofertą - ile czasu na niej spędził, które sekcje przeglądał najdłużej. Pozwoli to na lepsze zrozumienie zainteresowań klienta i dostosowanie przyszłych działań.

  • Narzędzie AI do budowania baz danych: Narzędzie to wspomoże Cię w tworzeniu i zarządzaniu bazami danych klientów, automatyzując procesy i ułatwiając segmentację dla lepszego targetowania ofert.

  • Narzędzie do automatycznego generowania ofert: Dzięki temu narzędziu będziesz mógł szybko tworzyć spersonalizowane oferty dla klientów, co zdecydowanie przyspieszy proces sprzedaży i zwiększy jego efektywność.

Narzędzia pracy, które możesz otrzymać po okresie próbnym pod warunkiem wygenerowania przychodu do firmy o wartości minimum 500 000 zł netto (20 klientów ze średnim koszykiem w naszej organizacji 25 000 zł):

  • Mercedes C AMG lub E Klasa produkcja 2022/23: Dla naszych najlepszych partnerów finansujemy najem długoterminowy nowoczesnego i komfortowego samochodu Mercedes E Klasa 2023, zapewniając styl i wygodę w podróżach służbowych.

  • Macbook Pro i iPad Pro: Wspieramy naszych partnerów najnowszym sprzętem technologicznym, finansując najem MacBooka Pro i iPada Pro, co umożliwia efektywną i mobilną pracę w każdych warunkach w połączeniu z naszymi systemami

  • Karta paliwowa: Zapewniamy kartę paliwową, która umożliwia bezpłatne tankowanie pojazdu służbowego, zmniejszając koszty związane z podróżami służbowymi.

  • Prywatna opieka medyczna: Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych partnerów, oferując dostęp do prywatnej opieki medycznej, co gwarantuje szybki dostęp do specjalistów i kompleksowe usługi medyczne.

  • Stałe wynagrodzenie: Gwarantujemy stałe wynagrodzenie w wysokości 5000 zł miesięcznie, co zapewnia stabilność finansową i bezpieczeństwo naszych partnerów.

  • Wyższy próg prowizyjny o dodatkowe 10%: Oferujemy wyższy próg prowizyjny, zwiększając standardową stawkę o dodatkowe 10%, co stanowi znaczącą motywację do efektywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników sprzedażowych.

Prosimy o aplikowanie wyłącznie przez OLX.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911936304