2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dobrzyca
Dodane Dzisiaj o 15:59

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrzyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Mat-tar poszukuje zaangażowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do obsługi kilku regionów Polsce.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów/usług firmy na przydzielonym terenie,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz poszukiwanie nowych klientów,

  • Prezentacja oferty firmy oraz negocjacje warunków handlowych,

  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji,

  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz działalności handlowej.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Dobrzyca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dobrzyca
ID: 911983042