2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radom
Texpol
Dodane 03 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Texpol  to lider w dystrybucji narzędzi i materiałów dla różnorodnych sektorów rynku. Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości, w tym elektronarzędzia, narzędzia ręczne, sprzęt pneumatyczny i hydrauliczny, artykuły lutownicze i spawalnicze, a także bogaty asortyment dla ogrodu, chemii budowlanej i zamocowań. Współpracujemy zarówno z właścicielami sklepów i hurtowni, inwestorami budowlanymi, działami utrzymania ruchu, jak i wykonawcami prac budowlano-remontowych. Naszą misją jest dawanie Klientom możliwości satysfakcjonującego wyboru i obsługę o najwyższym standardzie, a pracownikom szanse rozwoju i współtworzenia, ceniąc szczególnie zaangażowanie i pomysłowość w działaniu. Poznaj nas lepiej, odwiedź naszą stronę texpol.info

Aktualnie poszukujemy doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Obszar województwa świętokrzyskiego oraz część województwa lubelskiego i mazowieckiego

Forma zatrudnienia: B2B

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i towarów z oferty firmy dla klientów biznesowych,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi klientami w wyznaczonym regionie,

  • Dzielenie się wiedzą techniczną i doradztwo w zakresie oferowanych produktów oraz doboru odpowiednich rozwiązań,

  • Raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego,

  • Realizacja planów sprzedaży oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Weryfikacja bieżących potrzeb klientów,

  • Monitorowanie rynku,

  • Ścisła współpraca z zespołem zakupów, sprzedaży i logistyki w celu zapewnienia najwyżej jakości obsługi klienta.

Oczekujemy od Ciebie

  • Znajomości rynku i potrzeb klientów z sektorów takich jak budownictwo, remonty, utrzymanie ruchu, ogrodnictwo,

  • Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,

  • Czynnego prawa jazdy kat. B,

  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy oraz wysokiej motywacji do działania,

  • Gotowości do pracy mobilnej na terenie województwa świętokrzyskiego, części województwa lubelskiego oraz mazowieckiego,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży narzędziowej lub pokrewnej.

Zapewniamy

  • Kontakt B2B,

  • Wynagrodzenie stałe lub prowizyjne, uzależnione od osiąganych wyników,

  • Narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon),

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Szkolenia produktowe i rozwój kompetencji.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911239023