2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Przedstawiciel handlowy w branży OZE - doradca ds dofinansowań

Zakres obowiązków

·        aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców w branży OZE,

·        gotowość do pracy w terenie,

·        doradzanie w zakresie rozwiązań nowoczesnej energetyki,

·        realizacja w zakresie targetów sprzedażowych oraz raportowanie,

·        udział w szkoleniach wewnętrznych.

Nasze wymagania

·        Prawo jazdy kat. B.

·        Dobre planowanie pracy i systematyczność.

·        Komunikatywność i przedsiębiorczość.

·        Odpowiedzialność i rzetelność.

·        Samodzielność, kreatywność i dynamizm w działaniu.

·        Ambicja.

Oferujemy

·        stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        pracę w wspierającym środowisku,

·        jasno określona ścieżka kariery,

·        ponadprzeciętne zarobki nawet do 20.000 na miesiąc,

·        comiesięczne, dwudniowe, w pełni opłacone przez firmę szkolenie,

·        możliwość dynamicznego rozwoju,

·        dopłatę do auta, do własnego biura,

·        wsparcie backoffice na całym etapie sprzedaży,

·        pracę w dynamicznym i wspierającym środowisku.

Benefity

·        elastyczny czas pracy

·        spotkania integracyjne

·        dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Firma Honesty Group to najszybciej rozwijająca się firma w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Jesteśmy Grupą specjalistów sprzedaży, którzy zajmują się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań nowoczesnej energetyki .

Honesty Group bazuje na wartościach, wokół których gromadzi wyjątkową społeczność. Takie filary jak Rozwój, Zarobki i Kariera stanowią wyznacznik do wytężonej pracy, a odpowiednie środowisko wzmacnia rozwój naszego biznesu.