2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zamość
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Zamość

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą budowlaną z Zamościa koło Bydgoszczy, specjalizującą się w budowie budynków jednorodzinnych w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego. www.domyprefabrykowane.com

Postanowiliśmy zwiększyć zasięg działalności naszej firmy o budowę budynków jednorodzinnych w województwie:

  • pomorskim,

  • zachodniopomorskim,

  • wielkopolskim,

  • łódzkim,

  • mazowieckim,

  • dolnośląskim.

    W związku z czym poszukujemy przedstawicieli handlowych naszej firmy.

    Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów,

  • dzielenie się zdobytą wiedzą związaną z technologią budowy proponowana przez firmę,

  • dbanie o dobre imię firmy.

    Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • pracujesz lub jesteś właścicielem biura projektów lub innej działalności związanej z budownictwem jednorodzinnym,

  • lubisz się angażować w wykonywaną pracę,

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych.

    Możesz liczyć na:

  • przekazywanie niezbędnej dokumentacji i fachowej pomocy,

  • umowę partnerską o współpracy,

  • atrakcyjną prowizję.

    Mile widziane osoby związane z budownictwem jednorodzinnym.

    W przypadku chęci współpracy proszę o kontakt.

    Pozdrawiamy

    Firma Hortus Michał Lewandowski

Lokalizacja

Zamość,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Zamość
ID: 910783382