2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gniezno
Dodane 09 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Firma "Lech-Pol" zatrudni Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Gniezno i okolice

Opis stanowiska:

-Sprzedaż produktów i obsługa klientów u jednego z największych dystrybutorów na rynku,

-Realizowanie założonych celów sprzedażowych,

-Rzetelne reprezentowanie Firmy,

Wymagania:

-Prawo jazdy kat. B,

-Chęci do pracy,

-Uczciwość i odpowiedzialność,

-Duże zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy:

-Przejecie gotowej trasówki

-Możliwość wysokich zarobków – uzależnionych od osiągniętych wyników,

-Zdobywanie nowych kompetencji i rozwój zawodowy,

-Przyjemne środowisko pracy,

-Narzędzia: auto służbowe, telefon ,tablet.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu OLX.

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 910521997