2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowy Sącz
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Szukasz wyzwania, które wykracza poza rutynę? Zmęczyły Cię plany sprzedażowe, które stawiają przed Tobą nieprzekraczalne bariery? Czujesz, że Twoje ambicje nie są doceniane, a Twój potencjał pozostaje niewykorzystany? Jeśli tak, to warto przyjrzeć się naszej ofercie.

W Linemedia Sp. z o.o. stawiamy na zupełnie inną jakość pracy. U nas liczy się klarowność celów, a premia czeka na każde osiągnięcie. Ponad dwudziestodwuletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć atmosferę opartą na profesjonalizmie i wzajemnym wsparciu.

Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności jako przedstawiciel handlowy i przekonaj się, że praca może być pasją i motorem do sukcesu!

Nasze wymagania:

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista, dobra prezencja i pozytywne podejście,

  • Prawo jazdy kategorii B - niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Windows, Linux),

  • Znajomość języka angielskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz praca z nimi,

  • Planowanie procesu handlowego oraz raportowanie działań w CRM,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Realizacja procesu sprzedażowego,

  • Podróże służbowe,

  • Udział w wydarzeniach branżowych, wspierających wizerunek firmy.

Warunki:

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za osiągnięcia,

  • Bonus urodzinowy.

Dołącz do naszego zespołu i pozwól swoim umiejętnościom rozkwitnąć w profesjonalnym środowisku, gdzie liczy się talent i zaangażowanie!

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 910571897