2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 04 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Poszukujemy przedstawiciela handlowego do hurtowni artykułów spożywczych ze znajomością języka niemieckiego

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów na Rynku Nowoczesnym i Tradycyjnym na podległym terenie

  • współpraca z kluczowymi lokalnymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie swojej pracy oraz podejmowanych działań zgodnie ze standardami

  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • wdrażanie i nadzorowanie promocji oraz projektów trade marketingowych

  • przygotowywanie i prowadzenie negocjacji handlowych

  • udział w tworzeniu nowej oferty produktowej

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • analiza konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne

  • elastyczność i otwartość na zmiany

  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • umiejętność analitycznego działania

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • mocne nastawienie na realizację celów

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia pojazdu

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • praca w zgranym zespole, w którym cenimy otwartą komunikację

  • profesjonalne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (auto, laptop, telefon)

  • udział w tworzeniu ciekawych projektów

  • samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 902363827