2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 10 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy ambitnego przedstawiciela handlowego do sprzedaży usług i pozyskiwania nowych klientów, takich jak: pranie odzieży najnowocześniejsza metodą SOFT WASH, pranie dywanów metodą na wskroś !

Zadania:

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów i możliwości współpracy,

-bieżąca analiza rynku pralniczego,

-realizacja założonych celów,

-udział w opracowywaniu i pozyskaniu nowych klientów.

Nasze wymagania

·       doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dużym atutem,

·       samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

·       wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne,

·       precyzja i dbałość o szczegóły,

·       umiejętność sprzedaży i negocjacji,

·       Prawo jazdy kat B

·       Dodatkowym atutem będzie posiadanie- samochód dostawczy

To oferujemy

·       dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i elastyczność w działaniu,

·       możliwość rozwoju zawodowego

·       pełne wdrożenie w technologię prania dywanów oraz garderoby SOFT WASH

·       stabilność zatrudnienia

·       wynagrodzenie: Zależne od ilości zamówień. Zapewniamy zamówienia i pomagamy w pozyskiwaniu nowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 885221238