2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 242 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

LUBERO to firma zajmująca się sprzedażą olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych i chemii technicznej. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem globalnego koncernu petrochemicznego jakim jest firma Shell. Świadczymy wsparcie techniczne w doborze środków smarnych i w rozwiązywaniu problemów technicznych. Przeprowadzamy analizy środków smarnych we współpracy z Shell Polska w systemie LubeAnalyst.

Naszymi klientami są zakłady produkcyjne, firmy serwisowe, kopalnie i firmy budowlane I transportowe jak również warsztaty samochodowe i gospodarstwa rolne.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko doradcy-technicznego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w zawodzie przedstawiciela handlowego/doradcy technicznego w sektorze B2B

  • Znajomość branży olejów i smarów w sektorze przemysłowym.

  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • dużego zaangażowania i umiejętności wyznaczania sobie celów, sumienność i uczciwości

  • gotowości do ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy

  • dyspozycyjności - praca w terenie

  • czynne prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż i budowanie nowej bazy klientów

  • realizacja planów ilościowych i jakościowych

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych biznesowych relacji z klientami

  • doradztwo techniczne w ramach oferowanego asortymentu

Oferujemy:

  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B

  • atrakcyjny system wynagrodzenia ( podstawa+ prowizja)

  • narzędzie niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód, laptop, telefon

  • duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • niekorporacyjny charakter pracy- duża elastyczność, przyjazna atmosfera

  • koncentracja na efektach pracy

  • szkolenia produktowe i możliwość współpracy i czerpania z doświadczenia technologów Shell

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 883752750