2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnów
Dodane 23 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska s/Bochni poszukuje pracownika na przedstawiciela handlowego na terenie Tarnów i okolice

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych na podległym terenie,

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • prezentacja oferty zgodna ze standardami firmy

  • realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych

  • profesjonalna obsługa klientów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja swojej pracy,

  • umiejętność korzystania z komputera pakiet MS Office (MS Excel),

  • aktualna książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid)

  • zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,

  • dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w sprzedaży bardzo mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • samochód służbowy.

Prosimy o przesyłanie CV oraz umieszczenie w nim klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską z siedzibą w Bochni, ul. Wygoda 147, 32- 700 Bochnia do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 881407339