2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

10 500 - 14 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obecnych klientów firmy na wyznaczonym obszarze;

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie odbioru odpadów budowlanych, rozbiórek, prac ziemnych;

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów;

  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy;

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz dbanie o pozytywne doświadczenia klientów;

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku;

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych;

  • Analizowanie potrzeb klientów celem pozyskiwania nowych obszarów działania;

  • Raportowania przebiegu pracy

  • Planowanie pracy w odniesieniu do przedstawionych celów

 Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów w zakresie gospodarki odpadami budowalnymi, rozbiórek, prac ziemnych;

  • Znajomość przepisów regulujących gospodarkę odpadami budowlanymi m.in. ustawy o odpadach, BDO;

  • Znajomość kwestii rozbiórek będzie dodatkowym atutem;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;

  • Komunikatywność i umiejętność długotrwałego budowania relacji.

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, punktualność oraz determinacja do osiągania wyznaczonych celów

 Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym i wspierającym się nawzajem zespole;

  • Wynagrodzenie zasadnicze 7500,00 zł – 10000,00 zł netto;

  • Atrakcyjny system premiowania;

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, kontrakt B2B lub umowę-zlecenie;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon);

Jesteśmy firmą z tradycjami działającą na rynku pomorskim od 2007 r. Głównym profilem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.

W swojej pracy kierujemy się zasadą uczciwości i sumienności. Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy. Do naszego zespołu szukamy osoby, która swoją wiedzą i zaangażowaniem przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju  i ugruntowania pozycji firmy na rynku.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 863129677