2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 07 maja 2024

Doradca Klienta (sprzedawca)

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineKadra kierownicza

Firma z branży budowlanej, specjalizująca się w stolarce okiennej drzwiowej poszukuje wzmocnienia w postaci doradcy klienta do swojego zespołu sprzedażowego.

Praca Rzeszów/Sędziszów Młp.

Zadania:

  • obsług klienta oraz pozyskiwanie nowych

  • Utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji ze stałymi i nowymi Klientami,

  • Monitorowanie i analizowanie lokalnego rynku w branży budowlanej,

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • sprowadzanie klientów

Wymagania:

  • zdolności interpersonalne

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie średnie

  • obeznanie w stolarce okiennej i drzwiowej

    Gwarantujemy:

  • umowa o pracę

  • Comiesięczne prowizje,

  • Bezpłatne, regularne szkolenia (m.in. warsztaty z komunikacji, z efektywnego i poprawnego pisania wiadomości e-mail, szkolenia w zakresie technik sprzedażowych, konkursy),

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku sprzedażowym i uzyskania certyfikatów,

  • Pakiet benefitów ( służbowy telefon, laptop)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (bez nadgodzin).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. W przypadku dodatkowych pytań, kontakt telefoniczny pod numerem 60********50

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 823299088