2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

 Zakres obowiązków

  •  aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizowanie ustalonych celów sprzedażowych,

  • obsługa aktualnych klientów firmy poprzez najwyższy standard usług,

  • profesjonalne reagowanie na zapytania klientów,

  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych,

  • czynne uczestniczenie w rozwoju firmy i dbanie o nienaganny wizerunek swój i pracodawcy,

  • zarządzanie bazą klientów,

  • planowanie działań handlowych, wykonanie działań handlowych,

  • bieżące raportowanie wyników pracy.

 Wymagania:

  • znajomość branży papierniczej,

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy:

  •   niezbędne na tym stanowisku handlowca narzędzia pracy,

  •   swobodę stanowiska pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 807705817