Dodaj ogłoszenie
Dodane 03 września 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma produkująca meble tapicerowane poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec/Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta;
  • Przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą;
  • Realizacja celów sprzedażowych, dzięki pracy zespołowej;
  • Monitorowanie rynku pod kątem producentów, klientów;
  • Kompleksowa obsługa klienta;
  • Przyjmowanie zamówień od klientów i nadzór nad ich realizacją;

Wymagania:

  • Doświadczenie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność, umiejętność organizacji, samodyscyplina oraz dyspozycyjność;
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 776565772