2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Robakowo
Dodane 27 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Od ponad 10 lat jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych narzędzi pneumatycznych i gazowych marki TJEP, RGN oraz OMER dla branży budowlanej, prefabrykacji, meblarstwa, producentów okien i drzwi itp. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2012, jednak w branży mamy ponad 25-letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w sprzedaży bezpośredniej, więcej informacji na stronie www.comerto.pl.

Szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren całego kraju.

Twój zakres obowiązków

  • praca w trybie mobilnym na wyznaczonym terenie

  • rozwój sprzedaży wyznaczonych grup towarowych na powierzonym terenie: pozyskiwanie nowych klientów oraz późniejsza opieka handlowa

  • realizacja założonego budżetu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • minimalne wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe

  • umiejętność planowania sprzedaży oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych

  • odpowiedzialność za sprzedaż na powierzonym terenie

  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz urządzeń do komunikacji

  • prawo jazdy kategorii B

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość branży budowlanej, drzewnej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję zależną od osiąganej sprzedaży

  • pakiet prywatnej opieki medycznej PZU

  • samochód służbowy, laptop, telefon

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 921199167