2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Jarocin
Dodane 24 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Południowa Oficyna Wydawnicza, wydawca ogólnopolskiego miesięcznika branżowego "Wieści Rolnicze" oraz portalu wiescirolnicze.pl oferuje atrakcyjną pracę.

Szukamy osoby na stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Jarocin

Obowiązki:

  • sprzedaż powierzchni reklamowej (do miesięcznika, na portal internetowy i You Tube),

  • udział w targach branżowych,

  • obsługa klientów stałych i pozyskiwanie klientów nowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • orientacja w problematyce rolniczej,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

  • umowę o pracę,

  • współuczestnictwo w tworzeniu atrakcyjnych projektów,

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami i zdobywać doświadczenie złóż swoją aplikację i CV za pośrednictwem OLX

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 920594586