2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 13 czerwca 2024

przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

KARPATIA RZESZÓW- dystrybutor artykułów spożywczych (mięso, wędliny) dla sektora HoReCa zatrudni: przedstawiciel handlowy

Twój zakres obowiązków

  • Doskonała znajomość produktów oferowanych przez firmę

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • Znajomości rynku i konkurencji w branży

  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • Umiejętności organizacyjne i samodzielności w pracy

  • Zaangażowania i motywacji do osiągania celów sprzedażowych

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Odpowiedzialności za realizację określonych planów sprzedażowych

  • Umiejętności planowania i zarządzania czasem

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych i finalizowanie transakcji

  • Monitorowanie i analizowanie rynku oraz konkurencji

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Realizacja określonych celów sprzedażowych i targetów

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym w celu osiągnięcia wspólnych celów

  • Bieżące raportowanie do przełożonego o postępach i wynikach sprzedażowych

  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta

  • Tworzenie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Stałe monitorowanie i kształtowanie relacji z klientami w celu ich długotrwałej lojalności.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 920416482