2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowe Miasteczko
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowe Miasteczko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od ponad 30 lat produkujemy wyjątkowe dekoracje - obrazy, fototapety, parawany, w których odzwierciedlamy naszą miłość do sztuki

Umiejętnie łączymy zarówno klasyczne wzory jak i te nowoczesne, podkreślając ponad przeciętność piękna w każdym produkcie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Caro na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy Przedstawiciela handlowego

Zadania:

Pozyskiwanie Klientów Monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży. Organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych produktów firmy. Organizowanie sieci sprzedaży. Utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami. Po sprzedażowe obsługiwanie klientów. Organizowanie dostaw towarów do klientów. Organizowanie pracy własnej.

Jeśli jesteś osobą spełniającą powyższe wymagania, wówczas możemy Ci zaoferować:

- prace w kreatywnym zespole

-możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych firmy

- wynagrodzenie dodatkowo premiowane ( prowizja)

- bonusy w formie wybranych produktów z dostępnego asortymentu

W przypadku załączenia dokumentu CV prosimy o dopisanie na jego końcu:

Lokalizacja

Nowe Miasteczko,

Lubuskie

Lubuskie, Nowe Miasteczko
ID: 920116326