2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Opis stanowiska

Sputnik Doors producent drzwi zewnętrznych marki Pantor poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Praca na terenie województw: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, mazowieckie.

Obowiązki:

-obsługa aktywnych klientów: Marketów PSB Mrówka, Bricomarche oraz Rynku Tradycyjnego,

-utrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji handlowych,

-promowanie marek i prezentowanie oferty firmy na powierzonym regionie,

-osiąganie wysokich wyników sprzedaży,

-otwarcia nowych marketów i pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie,

-prawo jazdy kategorii B,

-dobra znajomość MS Office,

-doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w sprzedaży detalicznej,

-bardzo dobra organizacja pracy, planowanie, zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność,

-zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne,

-znajomość branży stolarki drzwiowej lub budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego,

-atrakcyjne wynagrodzenie podstawa i prowizja uzależniona od wkładu pracy, motywacji i osiąganych wyników sprzedaży,

-szkolenia w zakresie technik sprzedaży,

-szkolenia produktowe,

-narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, telefon, laptop.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami na w/w stanowisko.

W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli (aplikacja na w/w stanowisko bez zawartego oświadczenia nie będzie rozpatrywana):

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPUTNIK DOORS T. PASTWA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA dalej Przedsiębiorstwo moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie CV w celu związanym z prowadzonym przez Przedsiębiorstwo procesem rekrutacyjnym. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918438491