2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

W DEWRO produkowane są wysokiej klasy drzwi, które cieszą się wielkim uznaniem słynnych polskich Inwestorów i Generalnych Wykonawców, przez co wybierane są do najdroższych obiektów, jakie budowane są obecnie w Polsce.

Aktualnie prowadzimy nową rekrutację:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Siedziba firmy: Bestwinka ( woj. Śląskie )

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Przedstawiciela Wykonawcy w ramach realizowanych projektów,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Udział w spotkaniach z uczestnikami procesu inwestycyjnego (GW, Inwestor, Projektanci),

  • Ustalanie szczegółów zamówienia oraz harmonogramów robót,

  • Wypisywanie zamówień na produkcję,

  • Organizacja pracy na budowach (wybór podwykonawców, nadzór nad pracą montażystów),

  • Nadzór nad realizacją umowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

  • Wykonywanie pomiarów,

  • Udział w odbiorach robót budowlanych,

  • Kontakt z działem handlowym oraz z architektami,

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży stolarki drzwiowej)

  • Pozytywna postawa, pewność siebie i nastawienie na osiągnięcie celu

  • Zaangażowanie i wytrwałość w podejmowanych działaniach

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Dyspozycyjność do pracy w terenie

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DEWRO Wróbel sp. j. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest DEWRO Wróbel sp. j. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DEWRO Wróbel sp. j. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych będzie DEWRO Wróbel Sp. J. z siedzibą w Bestwince, ul. Braci Dudów 42, tel. 032 2140934; Cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych- na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego; Dane osobowe, których przetwarzanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/ Pana, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jedynym odbiorcą Pana/ Pani danych osobowych jest DEWRO Wróbel Sp. J. Dane osobowe osób, które nie przejdą pozytywnie procesu rekrutacji zostaną usunięte bądź poddane anonimizacji w momencie zakończenia rekrutacji na dane stanowisko. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918180530