2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bronowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy 4 Eco Odnawialne źródła Energii

Wynagrodzenie

9 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierownicza

Możemy śmiało powiedzieć, że 4 ECO Partner Techniczny Tauron to Champion na rynku odnawialnych źródeł energii. Dynamicznie się rozwijamy, zatrudniamy energicznych i kreatywnych ludzi. Oferta spółki jest skierowana do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji. Znajdują się w niej m.in.: maty grzewcze, pompy ciepła, nowoczesny system izolacji PS Coat, farmy fotowoltaiczne. Stosowane przez nas kompleksowe, techniczne i rzetelne rozwiązania pozwalają obniżać koszty energii w firmach, przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Rekrutujemy przedstawicieli handlowych fotowoltaiki i pomp ciepła oraz obslugi osób ze spotkań grupowych.

Więcej szczegółów o nas na www.4-eco.pl

W naszej ofercie znajdują się:

• Fotowoltaika

• Pompy ciepła

Powłoki termoizolacyjne.

• Magazyny energii

• Rekuperacja

• Wentylacja

Obecnie jesteśmy partnerem technicznym operatora TAURON co ułatwia klientowi podjęcie decyzji aby wejść w współprace z naszą firmą

Pierwszy okres pracy nowy pracownik spędza z doświadczonym przedstawicielem.

Na terenie kraju posiadamy 49 oddziałów !

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową !

Posiadamy wyłączność dystrybucji na wybrane produkty !

Poszukujemy osoby energicznej, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania poszczególnych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,

  • Prowadzenie spotkań z klientami,

  • Dopasowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klienta,

  • Przygotowanie wycen oraz ofert handlowych,

  • Raportowanie swoich działań,

  • Zawieranie umów na realizację zleceń.

Wymagania:

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • Dysponujesz czasem od Poniedziałku do Piątku.

  • Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty.

  • Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania.

  • Lubisz oferować innym uczciwe i opłacalne rozwiązania.

  • Chętnie przyswajasz nową wiedzę i chcesz się rozwijać.

  • Chcesz oferować prestiżowy produkt, którego jakości możesz być pewien.

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym stałe podstawowe wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży,\

  • Pierwszy okres audytów u klienta spędzamy z doświadczonym Przedstawicielem obserwując jego prace w terenie i po tym okresie dopiero samodzielnie sprzedajemy.

  • Auto służbowe, telefon, Laptop, oraz wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Szeroki zakres oferty

  • Klarowna ścieżka kariery

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające wiedzę,

  • Szkolenia certyfikowane z doświadczonym trenerem

  • Wsparcie merytoryczne

  • Wsparcie Back Office,

  • Do dyspozycji dział wsparcia sprzedaży

  • Intuicyjny system CRM

  • Konkursy sprzedażowe z nagrodami,

  • Wyjazdy / imprezy integracyjne.

Pracę ze świetnym zespołem, w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

UWAGA.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia z przesłanym CV ze zdjęciem osoby aplikującej.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu do wybranych kandydatów, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https//4-eco.pl/rodo/

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 853673491