2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Skierniewice
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel firmy InPost zatrudni pracownika : Kontroler Oddziału

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedstawiciel firmy InPost Oddział Skierniewice poszukuje pracownika na stanowisko: Kontroler Oddziału

Opis stanowiska:

·         Nadzór nad monitoringiem CCTV w oddziale oraz weryfikacja raportów z logowań dotyczących szkód powstałych w APM

·         Kontrola stanów magazynowych, w szczególności weryfikacja paczek bez aktualnych statusów.

·         Weryfikacja wyjazdów kurierów pod względem raportu rozbieżności – nadzór nad procesem

·         Security Scan kurierów, nadzór nad procesem.

·         Wyjaśnianie nierozliczonych przesyłek, braków

·         Weryfikacja raportów kontroli

·         Współpraca z organami ścigania

·         Przygotowanie i udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

·         Raportowanie, oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej

·         Inne zadania zlecone przez przełożonego

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

·         doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·         dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym – godziny do ustalenia 06:00-14:00, 08:00-16:00 , 10:00-18:00 ,12:00-20:00.

·         bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

·         znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

·         znajomości zagadnień systemu zarządzania ISO

·         samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

To, co zapewniamy:

·         stabilne zatrudnienie w firmie, która jest liderem na rynku

·         atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

·         możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych

·         partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 919878077