2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podlaskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Białystok
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Centrum
Dodane 21 kwietnia 2024

Przedstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy w renomowanej firmie ubezpieczeniowej.

Obowiązki: aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb klienta, doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i finansowych, realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania: umiejętność budowania relacji, orientacja na klienta, komunikatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu, preferowane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa plus prowizja od sprzedaży, profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę przesłać na adres mailowy.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 895460488