2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 24 maja 2024

Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do stabilnej firmy oferującej wysokiej jakości, nisko przetworzone produkty na bazie naturalnych składników, obecnie szukamy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:

PFM/05/DPM/MW

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Obowiązki:

  • Promowanie produktów w środowisku lekarzy,

  • Realizacja celów sprzedażowych w aptekach na powierzonym terenie,

  • Rozbudowa kontaktów i bazy lekarzy,

  • Raportowanie,

  • Organizowanie dni otwartych we współpracy z gabinetami lekarskimi i klinikami,

  • Monitoring oferty produktowej i działań marketingowych konkurencji,

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności prezentacyjne,

  • Komunikatywność i relacyjność,

  • Samodzielność, nastawienie na realizację wyniku sprzedażowego,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji Kandydata);

  • Niezbędne narzędzia pracy: m.in. samochód, telefon,

  • Atrakcyjny pakiet benefitowy; karta sportowa, ubezpieczenie, pakiet medyczny,

  • Samodzielne stanowisko w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 918476142