2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Pruszków
Dodane 24 kwietnia 2024

Pruszków - Nauczyciel wychowania przedszkolnego / pomoc nauczyciela

Wynagrodzenie

4 350 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta:

  • Praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego.

  • Godziny zgodnie z grafikiem (8h dziennie pon-pt)

  • Praca w Pruszkowie ul. Emancypantek 4.

  • Wynagrodzenie uzależnione będzie od posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia w zawodzie.

Obowiązki:

  • Wychowanie i kształcenie dzieci przy pomocy gier, muzyki, prac plastycznych, filmów, książek, komputerów i innych narzędzi.

  • Wykorzystanie praktycznych metod nauczania opartych na zabawie.

  • Nauczanie rozpoznawania liter, fonetyki, liczb oraz elementarnej wiedzy przyrodniczej i naukowej.

  • Dokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami.

  • Uwzględnianie celów i kompetencji uczniów w planie pracy.

  • Obserwacja relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.

  • Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.

Wymagania:

  • Studia pedagogiczne.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi, współpracownikami oraz rodzicami i opiekunami.

  • Umiejętności planowania i organizacji.

  • Cierpliwość i elastyczność.

  • Osoba wolna od nałogów

Pomoc nauczyciela:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 914232965