2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Stare Miasto
Dodane 17 czerwca 2024

Prowadzenie sklepu internetowego - 3/4 etatu.

Wynagrodzenie

3 360 - 3 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie, publikowanie i aktualizacja ofert w sklepie, portalach sprzedażowych i marketplace (Allegro, Amazon itp.)

  • Przyjmowanie dostaw towaru - małe, lekkie produkty.

  • Zakupy opakowań i materiałów eksploatacyjnych, zbieranie wycen materiałów.

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Procesowanie faktur sprzedażowych

  • Kompleksowa obsługa klienta - pakowanie i wysyłka zamówień internetowych, obsługa zwrotów i reklamacji towarów.

  • Prowadzenie social mediów

  • Zawożenie przesyłek do oddziałów firm kurierskich

WYMAGANIA:

  • Skrupulatność i precyzja w wykonywaniu obowiązków.

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, nastawienie na rozwiązywanie problemów.

  • Pozytywne i otwarte nastawienie do ludzi - komunikatywność.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy samodzielnej.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera z systemem Windows.

  • Szybkie przyswajanie obsługi programów komputerowych.

  • Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce.

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego,

  • doświadczenie w branży e-commerce na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu Subiekt

  • status studenta

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenia w wymiarze 0,7 etatu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Pracę stacjonarną.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji:

  • Prześlij do nas swoje CV.

  • Jeśli twoja kandydatura nas zainteresuje, skontaktujemy się telefonicznie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 805728860