2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 15 kwietnia 2024

Prowadzenie Biura Warszawa-Mokotów

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Anna Lotan Polska

Firma kosmetyczna Anna Lotan Ltd. (Izrael) od ponad 60 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała w gabinetach kosmetycznych.

W chwili obecnej poszukujemy Prowadzenie Biura do pracy stacjonarnej w Warszawie (Mokotów).

Prowadzenie Biura

Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów

Opis stanowiska:

  • kompletna i w pełni samodzielna organizacja procesów biurowych i nawiązanie kontaktów z firmami zewnętrznymi;

  • podstawowa znajomość j. angielskiego B1-B2;

  • wsparcie i rozwój sprzedaży, telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;

  • rozliczanie pracowników, pilnowanie i kompletowanie bieżącej dokumentacji;

  • wszelkiego rodzaju drobne prace biurowe - przyjmowanie towaru, obsługa reklamacji, zamawianie art biurowych, pakowanie paczek, przesyłek zagranicznych, wystawianie dokumentów handlowych/magazynowych, wykonywanie inwentaryzacji i wiele innych;

  • utrzymanie porządku biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej w firmie handlowej na podobnym lub takim samym stanowisku,

  • Umiejętność prowadzenie sprzedaży poprzez doradzenie produktów, przekonania klientek do nabycia preparatów;

  • Zgoda na monitoring;

  • Podpisanie dokumentu o odpowiedzialności materialnej.

Oferujemy:

  • Umowę Zlecenie na pierwsze 2 miesiące, następnie Umowę o Pracę na czas określony - 2 miesiące, następnie Uwowa o Pracę na czas nieokreślony;

  • wynagrodzenie - podstawa 4500 zł netto (na rękę), z możliwością rozwoju;

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji - 23 lata na rynku polskim.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911866194