2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Małopolskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Kraków
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Zwierzyniec
Dodane 13 czerwca 2024

Prowadzący warsztaty WAKACJE + dalsza współpraca

Wynagrodzenie

4 300 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stowarzyszenie L&I SUE poszukuje doświadczonych prowadzących warsztaty do wakacyjnego autorskiego projektu zajęć dla dzieci i młodzieży.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat

    Zajęcia według autorskiego projektu w jednej z dziedzin ( ART, SCIENCE,NATURE, CULTURE, SPORT) w bardzo przyjaznej przestrzeni w centrum Krakowa

    Zajęcia z wykorzystaniem technologii VR oraz języka angielskiego

    Szczegółowe opisy poszczególnych dziedzin na naszej stronie internetowej www.lisue.org.pl/kariera

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób z wykształceniem:

    -ARTYSTYCZNYM (wykształcenie w dziedzinie sztuki, malarstwa, rzeźby, grafiki komputerowej lub pokrewnych dziedzin artystycznych)

    -PRZYRODNICZYM i ŚCISŁYM (wykształcenie w dziedzinie nauk przyrodniczych, fizyce,chemii, biologii lub pokrewne)

    -PSYCHOLOGICZNYM (wiedza w zakresie TUS, radzenia sobie z emocjami i złością)

    -WYCHOWANIA FIZYCZNEGO/ SURVIVALU (fizjoterapia, wychowanie fizyczne, certyfikowany instruktor tańca, jogi, trener personalny, instruktor survivalu, instruktora z doświadczeniem w harcerstwie)

    -KULTUROZNAWSTWA (wykształcenie w dziedzinie etnologii, kulturoznawstwa, antropologii i pokrewne)

    - Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku 8-15 lat

    - Kreatywność i Innowacyjność

    - Umiejętność zarządzania grupą

    - Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    - Autentyczna pasja do nauczania

    - Umiejętność pisania konspektów zajęć

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym projekcie

  • przeszkolenie w zakresie technologii VR Oculus

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • pracę od poniedziałku do piątku w centrum Krakowa przez okres 2 miesięcy

  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

  • przyjazną przestrzeń

  • wsparcie wolontariuszy

  • narzędzia i akcesoria niezbędne do pracy

O nas

  • Stowarzyszenie L&I Sue z siedzibą w Krakowie to:

    - Nowoczesna Edukacja;

    - Wykorzystanie najnowszych technologii;

    - Przyjazna Przestrzeń;

    - Równowaga i Relaks.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 920483941