2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdynia
  6. Budowa / remonty - Cisowa
Dodane 14 maja 2024

Prowadzący Prace Monterskie i Ślusarskie - praca Gdańsk/Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Firma An-Elec ma ponad 18-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów morskich i lądowych w branży elektrycznej i ślusarskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 i certyfikat bezpieczeństwa VCA. Nie jesteśmy agencją pracy. Realizujemy własne projekty od projektowania, przez realizację, wraz z późniejszą obsługą serwisową.

W związku z rozwojem długofalowego projektu poszukujemy:

PROWADZĄCY PRACE MONTERSKIE i ŚLUSARSKIE

Miejsce pracy: Gdańsk/Gdynia

Oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,

· możliwość dłuższej współpracy,

· wynagrodzenie płatność miesięczna,

· zatrudnienie w ramach naszych własnych projektów,

· premie uznaniowe i świąteczne, nagrody kwartalne,

· możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji ( szkolenia),

· ubezpieczenie grupowe,

· dodatek stażowy,

· dodatek za polecenie pracownika do pracy

· dodatek za prowadzenie prac.

Obowiązki:

· organizacja pracy swojej i podległych pracowników oraz podwykonawców,

· nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac,

· nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i narzędzi,

· kontrola i raportowanie czasu pracy,

· optymalizacja procesów technologicznych,

· nadzór nad dokumentacją projektu,

· ścisła współpraca z kierownikiem projektu oraz z innymi działami firmy.

Wymagania:

· doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

· odpowiedzialność za powierzony projekt oraz umiejętność przewidywania problemów i ich rozwiązywania,

· samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy - również pod presją,

· umiejętność pracy w zespole - umiejętność delegowania zadań i kontrola realizacji postępów w pracach,

· znajomość rysunku technicznego,

· pozytywne nastawienie,

· chęć do nauki i rozwoju,

· znajomość języka angielskiego mile widziana,

· gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

· prawo jazdy kat. B.

W dokumentach aplikacyjnych proszę o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Oświadczam, że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29-08-1997 (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przetwarzania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jest AN-ELEC Sp. z o.o. z siedzibą ul. Hutnicza 40, 81-061 Gdynia"

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Cisowa
ID: 894875093