2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Obsługa techniczna w lidze piłki-Śródmieście-Metro-114złNaRękę za 4h

Wynagrodzenie

28 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jesteśmy największą piłkarską ligą biznesową w Warszawie.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Protokolant-Obsługa techniczna (Warszawa-Śródmieście, blisko stacji Metra)

– stawka: 114 zł na rękę/ wieczór (4 h pracy)

– praca w dniach PON, WTO, ŚRO, CZW w godz. 19.30-23.30

(minimum 3 dni w tygodniu do uzgodnienia, stały grafik)

– status studenta

– lokalizacja: Śródmieście (metro Dworzec Gdański)

Zadania

– przygotowanie boiska do rozgrywek piłkarskich wraz z innymi pracownikami obsługi (ustawienie bramek, rozstawienie piłkochwytów itp.)

– uzupełnianie na bieżąco podczas meczu statystyk (gole, asysty, faule, interwencje bramkarza) w gotowym do sprawnego wypełnienia protokole meczowym

– podawanie piłek podczas spotkania meczowego dla zapewnienia płynności gry

 zebranie sprzętu i uprzątnięcie boiska po zakończonych rozgrywkach

Nasze oczekiwania

 dobra orientacja w tematyce sportowej, w szczególności tematyce piłkarskiej

 wysoka kultura osobista

– odpowiedzialność i zaangażowanie

– punktualność

Oferujemy

– pracę na umowę zlecenie w stale rozwijającej się organizacji sportowej

 pracę na dłuższy okres (to nie jest praca dorywcza)

– aktywne uczestniczenie w ciekawych projektach sportowych wykonywanych dla pracowników dużych korporacji

 zdobycie doświadczenia i możliwość samorealizacji w branży sportowej pod okiem

profesjonalistów

– dobrą, koleżeńską atmosferę oraz wiele nowych wartościowych znajomości

– pracę w dobrej lokalizacji Śródmieście blisko stacji Metra

– referencje

Tu możesz nas znaleźć

– elitliga. pl

– facebook. com/elitligapl

– youtube. com/user/elitsportpl

– https: //app.veo.co/clubs/elit-liga/teams/elit-liga/#recordings

Wyślij nam swoje CV mailem i dołącz do Naszego teamu!

Chętnie opowiemy Ci o szczegółach pracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu.

Do usłyszenia i zobaczenia!

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia

W treści CV prosimy o dołączeniu poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób

fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego

przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest ELIT

SPORT.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920036273