2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 24 maja 2024

Proste prace produkcyjne dla każdego!

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

HSS OUTSOURCING (nr certyfikatu 13062) obecnie dla swojego klienta, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: ŁÓDŹ GÓRNA UL. PRYNCYPALNA

OPIS STANOWISKA:

=> proste prace manualne polegające na składaniu termometrów zaokiennych, zwijanie wężyków do fermentacji, kompletacja nakrętek i korków, obsługa maszyn produkcyjnych, np. maszyna do pakowania słoików

 => praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

WYMAGANIA

• Zdolności manualne, precyzja.

• Sumienność i cierpliwość.

• Dyspozycyjność, chęć nawiązania dłuższej współpracy

• Umiejętność posługiwania się elektrycznymi wózkami paletowymi

• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ U NAS!

CO OFERUJEMY?

• PRACĘ OD ZARAZ

• Długoterminową współpracę

• Lekką pracę zmianową od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

• Przyuczenie do wykonywanych obowiązków.

• Umowę zlecenie z możliwością bezpośredniego przejęcia przez firmę.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub zapraszamy osobiście do naszego biura: Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS OUTSOURCING SP. Z O.O..  moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS OUTSOURCING SP. Z O.O..”

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 826530678