2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 22 maja 2024

Prosta praca przy produkcji płytek ceramicznych| UMOWA O PRACĘ

Wynagrodzenie

5 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

БЕРЕМ НА РАБОТУ УКРАИНЦЕВ И БЕЛОРУСОВ СО ЗНАНИЕМ ПОЛЬСКОГО

Oferujemy

Stawka podstawowa 25 zł brutto x 168 h = 4200 zł brutto

Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym w wysokości 3 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę.

168 godzin x 3 zł brutto = 504 zł brutto.

Dodatek za pracę w nocy +40%

8 godzin x ok. 7 zmian nocnych x 10 zł brutto = 560 zł brutto.

Razem wynagrodzenie ok. 4200+504+560 = 5264 zł/miesiąc brutto.

Dodatkowo karta bankowa przedpłacona do 550 zł netto kwartalnie.

  • UMOWA O PRACĘ

  • Płatny urlop lub ekwiwalent finansowy

  • Grafik: 3 zmiany ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) 168 godzin/miesiąc

  • Dopłata za pracę w niedzielę i święta +100%

  • Praca znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim

  • Bezpłatny dowóz pracowników do miejsca pracy na trasie Opoczno – Tomaszów Mazowiecki – Opoczno ( przez: Kliny, Grążowice, Prymusowa Wola, Kunice, Szadkowice, Kamień, Tomaszówek, Sługocice )

  • Możliwe zaliczki

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • Prosta praca w nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryce

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Darmowy przejazd komunikacją miejską

  • Bezpłatna odzież robocza

Twoje główne zadania

  • Kontrola jakości wytworzonych produktów oraz zgodności z przyjętymi normami.

  • Podejmowanie działań w celu eliminacji wad produkowanych wyrobów.

  • Obsługa i regulacja urządzeń linii produkcyjnej.

  • Kontrola i utrzymywanie parametrów w zgodzie z wymogami technologicznym.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • Potrzebujemy mężczyzn

  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • Ogólna sprawność fizyczna

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji płytek ceramicznych albo podobnej branży

Tel./Whatsapp/Viber +4/8/5/1/7/5/8/9/3/0/0

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 918480076